#30 DAYS OF CHRISTMAS 18 - diy christmas candlesticks.


      Opäť sa k vám prihováram a prichádzam s malou #diy inšpiráciou na malé-milé svietničky, ktoré zútulnia nejeden vianočný priestor, či vyčaria iskričku radosti v očiach ako pekný vianočný darček, ktorý môžete niekomu z lásky darovať. 

     Pri kreácií sa, samozrejme, medze nekladú a preto je na vás, akú sviečočku, či obal na ňu, použijete. Ja som pri výrobe už mala sviečočky v sklíčku, ktoré si tiež viete veľmi jednoducho vyrobiť sami. Potom už je na rade len lepidlo, umelý sneh alebo biele trblietky, stužka na ozdobu a vo-á-lá, krásna vianočná dekorácia je na svete!

     Tak čo, skúsite tento malý #diy projektík aj vy? A nezabudnite si pri práci pustiť ďalšiu vianočnú pieseň z môjho vianočného playlistu a užívajte si tieto krásne decembrové chvíle naplno!


ENGLISH : I'm here again with some nice words about another little #diy inspiration, and today I bring you these little handmade candlestick you can make yourself too. They might cozy up any Christmas home, or they can make a little spark of happiness in the eyes of someone you'll give them to as a Christmas present made out of love.

     There are no limits during the creation process, so it's just up to you what kind of little candles you'll use for this project. I've chose the ones in the jars which you can also make yourself if you're that handy. Then it's just a glue, fake show or sparkles, some ribbons for decorating and there you have some wonderful decoration for this Christmas!

    So are you going to try this little #diy project? And don't forget to turn on another Christmas song from my Christmas playlist and enjoy these beautiful moments of December to the fullest!
PHOTOS : Kejmy Tatranská / @lady_kejmy

You Might Also Like

0 Comments